Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 14:22:49

Наловили рибки на три роки тюрми. ФОТО

18.09.2013   12:46

На Чернігівщині під час спільного рейду працівники міліції та Держрибохорони затримали браконьєрів, які завдали рибному господарству України збитків на 65 тисяч гривень.

Співробітники лінійного відділення міліції в річковому порту «Чернігів» продовжують роботу з виявлення та затримання громадян, які за допомогою браконьєрських знарядь завдають значних збитків рибному господарству країни.

 

Так, під час проведення профілактичних заходів міліціонери разом зі співробітникам Держрибохорони на притоці Дніпра поблизу села Редьківка Ріпкинського району серед ночі затримали трьох мешканців Ріпкинського району.

 

Ці зловмисники здійснювали вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову - електролову. Під час огляду речей горе-рибалок було виявлено два потужні акумулятори, один з яких живив 12-ватний човновий електродвигун іноземного виробництва (завдяки чому браконьєри пересувалися цілком безшумно), а другий давав життя саморобному електричному пристрою. Саме ця пекельна машинка й примушувала рибу підніматися на поверхню, де чоловіки на гумовому човні підсакою витягували здобич на борт.

Загальна вага виловленого склала близько 150 кілограмів. Збитки, завдані рибному господарству держави, склали 65 тисяч гривень. У браконьєрів вилучено автомобіль «Таврія», гумовій човен, електродвигун, акумулятори, дроти та виловлену рибу.

 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України - незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини