Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 03:20:22

У 2013 році військкомат Чернігівської області залучив 215 осіб на військову службу за контрактом

18.09.2013   10:14

В обласних та районних військових комісаріатах, що підпорядковані Територіальному управлінню “Північ” Сухопутних військ ЗС України, активно проводиться робота з відбору кандидатів для комплектування частин і з’єднань Збройних Сил України військовослужбовцями служби за контрактом.

Станом на 18 вересня особовим складом вищезазначених установ на Чернігівщині, Полтавщині, Сумщині, Житомирщині, Київщині, Харківщині та Черкащині з початку року вже прийнято 1 тисячу 450 осіб для проходження військової служби за контрактом у лавах Української армії.

Старший офіцер відділу  комплектування та призову Територіального  управління “Північ” підполковник Сергій Онацький розповів, що більшість відібраних – громадяни призовного віку. Укладають  контракти і військовозобов’язані, але більшість складають ті, хто не проходив строкову службу.

– Особи, які  раніше служили у війську, з першого  дня укладення контракту обіймають  відповідні військово-облікові спеціальності, а ті, хто не пов’язані з армією в минулому або військовозобов’язані, і призначені на посади інших спеціальностей, паралельно з несенням служби опановують армійські “ази” та проходять перепідготовку у своїх військових частинах, – повідомив підполковник Сергій Онацький.

Сьогодні велика робота проводиться з військовослужбовцями-строковиками щодо можливості прийняття їх на військову  службу за контрактом. Водночас військовослужбовці комісаріатів беруть активну участь у різних заходах, виступають на місцевому радіо та телебаченні.

– Молодь переконалася у тому, що військова служба за контрактом має свої переваги: стабільне грошове  забезпечення, яке поступово збільшується, безкоштовне медичне обслуговування, речове та харчове забезпечення, пільги при вступі у вищі навчальні заклади України, можливість навчання без відриву від служби тощо. Зроблено все для того, щоб військовослужбовець-контрактник цілком присвячував себе службі в армії, – підкреслив підполковник Сергій Онацький.

Слід  додати, що представники військкоматів  Чернігівської області являються  одними з кращих у Територіальному  управлінні «Північ» за показниками  цієї роботи. У 2013 році вони укомплектували частини Збройних Сил України 215-ма контрактниками.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини