Державтоінспекція відвідала підшефний заклад
Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Чернігівській області бере постійну участь у допомозі школі-інтернату, котра знаходиться в селищі Березне Менського району. Ось і днями працівники ДАІ на чолі з заступником начальника УДАІ в області Олександром Моторним в черговий раз відвідали дітей, які їх радо зустрічали. Як і завжди, гості приїхали не з порожніми руками, тож діти залишилися дуже задоволені отриманими подарунками.
Директор закладу зі своїми вихованцями провела для гостей екскурсію по території навчального закладу.
Дійсно, для дітей, позбавлених батьківської любові і тепла, є всі необхідні умови для навчання й розвитку дитини в цьому закладі. Підтвердженням гарних умов у школі-інтернаті є те, що правоохоронці побачили на власні очі.
Хоча дівчатка і позбавлені маминих порад, але тут вони можуть отримати всі вміння і навички на уроках трудового навчання, де є всі необхідні умови: побутові кухонні прилади, швейні машинки, а також можуть навчитися правильно сервірувати стіл. В історичному куточку «Світлиця» представлені українські вишиванки та предмети побуту.
Активну участь у підготовці вихованців до життя беруть вихователі та вчителі. З їхньої ініціативи створюються гуртки: шиття, столярної справи, рукоділля тощо.
Діти повноцінно, комплексно харчуються 5 разів на день. Ніби все добре, та тільки дітям не вистачає тепла батьківського дому, родинного затишку, дбайливих маминих рук. Тож для того, щоб хоч якось усе це компенсувати, доставити дітям радість, працівники Державної автомобільної інспекції час від часу і відвідують своїх підопічних. Закликаємо і інших благодійників робити цю добру справу, постійно проявляти свою турботу та любов до дітей, особливо тих, які з якихось причин позбавлені батьківської ласки.
Наприкінці заходу заступник начальника відділу кадрової та профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Олена Царюк провела з учнями 5-го класу урок безпечної поведінки на дорозі.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.