За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області встановлено
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 28 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 1 грабіж, 7 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 4 факти незаконного обігу наркотиків, 1 факт хуліганства, 14 інших кримінальних правопорушення.
На території області виникло 3 пожежі.
На автодорогах області сталась 1 ДТП, внаслідок якої 1особа травмована.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 130 адмінпротоколів, 8 - за дрібне хуліганство, 76 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 25 водіїв, складено 155 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами