Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 00:35:52

Мешканка Чернігова зустріла 100-річний ювілей

09.12.2011   10:56

100-літній ювілей зустріла мешканка Чернігова Євгенія Петрівна Макарова.

Євгенія Петрівна Макарова

Євгенія Петрівна Макарова

Не дивлячись на поважний вік, жінка добре орієнтується в новинах шоу-бізнесу, цікавиться чим живе світ та головне її захоплення – політика.

Минуле ювілярка згадує з ностальгією. Каже, в житті бувало всяке. Але хочеться згадувати тільки добре.

У 30-му році Євгенія Петрівна вийшла заміж. Чоловік був прикодонником, забрав її до Сибіру, а у 37-му його заарештували, тоді жінка з дитиною на руках і приїхала до Чернігова. Незабаром з чоловіка зняли звинувачення і він повернувся до дружини, з якою і дожив свого віку.

Євгенія Петрівна все життя присвятила чоловікові та вихованню дітей. Вона гарний кулінар, раніше у цьому домі завжди пахло свіжою випічкою. Та і до сьогодні жінка залишається гарною господинею. З сучасною технікою вона на “Ти”. Користується і пральною машиною, і радіо-телефоном, наразі онука хоче подарувати бабусі ще й комп’ютер, аби спілкуватися з нею в режимі он-лайн.

Представники Деснянської районної ради, які завітали на 100-річний ювілей, щиро дивуються такій стійкості і наполегливості жінки.

Ювілярка радо приймає вітання від гостей та підтримує теплу розмову за столом. Говорить тільки про хороше. І це напевне також входить до рецепту довголіття від чернігівки Євгенії Петрівни Макарової.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1781

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ