Щомісячно середньостатистична чернігівська сім’я спрямовувала на купівлю продуктів харчування 1765 грн.
Споживання продуктів харчування у 2012 році
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2012 р. половину своїх доходів населення області витрачало на харчування.
Щомісячно середньостатистична сім’я спрямовувала на купівлю продуктів харчування 1765 грн. Найбільше грошей витрачалося на м’ясо та м’ясопродукти – 344 грн., на хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно, крупи) – 251 грн., на олію та жири (сало, масло тощо) – 179 грн.
Щомісячно кожний житель області в середньому витрачав на харчування 910 грн., щодоби – 30 грн.
Однією особою в середньому за місяць спожито 5,1 кг м’яса й м’ясопродуктів (у перерахунку на м’ясо), 19,5 кг молока й молокопродуктів (у перерахунку на молоко), 20 яєць, 2,1 кг риби й рибопродуктів, 3,8 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2 кг олії та інших рослинних жирів, 9,7 кг картоплі, 10,1 кг овочів і баштанних, 3,4 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 10,2 кг хліба та хлібних продуктів.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».