У Прилуках викрито співробітника виконавчої служби, який отримав 2000 за довідку
Співробітника виконавчої служби викрито на отриманні двох тисяч гривень неправомірної вигоди
Прокуратура Чернігівської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди у розмірі двох тисяч гривень одним зі співробітників виконавчої служби у м. Прилуки.
Внаслідок реалізації визначених прокуратурою області негласних слідчих дій та упровадження новел Кримінального процесуального кодексу посадовця викрито спільними діями працівників УМВС та УСБ України в Чернігівській області після отримання коштів за видачу довідки про відсутність заборгованості заявника по сплаті штрафів.
Відомості про дане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження розпочато за правовою кваліфікацією ч.4 ст.368 КК України. Досудове розслідування проводить СУ УМВС України в Чернігівській області.
Хід розслідування прокуратурою області взято на контроль.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.