Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 15:05:49

Готуємося до опалювального сезону. Професійно навчаємо безробітних!

14.09.2013   11:28Агенцiя

Професійне навчання безробітних за сприяння служби зайнятості організовується лише за тими професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці і під конкретне замовлення роботодавців. На сьогоднішній день актуальною є підготовка фахівців, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон.

У вересні навчання за професіями "оператор котельні" та "машиніст (кочегар) котельні" розпочали 30 безробітних з Чернігова, 25 - з Прилуцького та 19 – з Бахмацького районів. Під час навчального процесу вони опанують необхідні у подальшій роботі знання, зокрема: технічні характеристики промислових та побутових опалювальних котлів, будову і експлуатацію котельних установок, вивчать порядок їх обслуговування та експлуатації, отримають практичні навички перевірки технічного стану котлів.

Безробітні вчаться на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Як наслідок вони мають змогу за короткий термін здобути та відновити навики роботи з опалювальним устаткуванням, що дасть змогу кожного з них забезпечити роботою в осінньо-зимовий період.

Кваліфіковані кочегари будуть працевлаштовані в школи, дитячі садки, а також сільські та селищні ради.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення 12:58

24 листопада Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:45

23 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У Чернігові створені дві патронатні родини

У Чернігові створені дві патронатні родини 10:34

Чернігівці, які відчувають внутрішню потребу і спроможність стати патронатними батьками-вихователями для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть запропонувати свої кандидатури та реалізуватися в такій діяльності. Про це розповіла заступниця начальника міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Людмила Мазур.

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді 10:24

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 2020 з боксу серед молоді 15 нагород. 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19 10:09

З них 42,4% забезпечені подачею кисню - на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини