Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 11:09:40

Соціальна відповідальність. Частину своїх коштів компанія направила на благодійні соціальні проекти

14.09.2013   11:24Агенцiя

Напрямок соціальних інвестицій має вагоме значення для компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна”.

Компанія є одним з найбільших інвесторів, платників податків та працедавців у місті Прилуки та Чернігівській області. Тому, усвідомлюючи власний вплив на соціально-економічний стан регіону, традиційно протягом багатьох років “Бритіш Американ Тобакко Україна” значну частину своїх соціальних ініціатив зосереджувала на розвитку економіки та соціальної сфери Чернігівщини в цілому й безпосередньо міста Прилуки.

Серед окремих проектів варто виділити заснування і сприяння роботі Прилуцького Центру підтримки підприємництва (спільно з Прилуцькою міською радою та Корпусом Миру США), який у вересні 2013 році відзначив 6-ту річницю своєї успішної діяльності.

Протягом багатьох років компанія надає постійну благодійну підтримку прилуцьким дитячим будинкам “Надія” та “Сонечко”, загально-освітній школі №13, різноманітним благодійним організаціям міста. Компанія не залишається осторонь ініціатив міської ради та фінансово підтримує реалізацію різноманітних соціально-екологічних проектів, таких як відновлення історичної паркової зони міста, влаштування каналізаційної мережі для мешканців Заудаївського району в 2012 році тощо.

Тож і цього року значну частину своїх коштів компанія направила на благодійні соціальні проекти. В рамках цих проектів цього року планується зробити ремонт санітарно-побутових приміщень в дитячому будинку “Надія” та їдальні в навчально-реабілітаційному центрі “Сонечко”. Також компанія не забуває про своїх сусідів, загально-освітню школу №13, адже всі можуть бачити зараз, що до 1-го вересня був здійснений ремонт їдальні початкової школи, закуплені нові меблі та устаткування, їдальня набула сучасного вигляду та відповідає всім стандартам.

12го вересня збули закінчені будівельні роботи із облаштування прилеглої навколо школи території, а саме встановлення нової сучасної огорожі школи, влаштування пішохідної доріжки із тротуарної плитки та захисного бар’єру. Це дасть змогу підвищити рівень безпеки школярів, адже навколо школи до цього часу була відсутня пішохідна доріжка і вони добиралися до школи прямо по дорозі, що є дуже небезпечно заважаючи на активний рух транспорту навколо. 13-го вересня представники керівництва “Бритіш Американ Тобакко Україна” мали нагоду урочисто передати результат будівельних робіт в користування загально-освітній школі № 13 та мешканцям Заудаївського району.

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини