Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 липня, 11:18:10

У Чернігові проводяться заходи з підготовки до епідемічного сезону грипу

09.12.2011   08:22

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у епідемічному сезоні 2011-2012 років в Україні прогнозується переважна циркуляція вірусів грипу А(H3N2), а саме – штаму А/Перт/16/2009.

Не виключена також можливість циркуляції вірусів грипу А/Каліфорнія/07/2009(H1N1)р та В, але їх роль в епідемічному процесі буде другорядною.

У місті відмічається зростання рівня захворюваності на ГРВІ, проте епідемічна ситуація із захворюваністю на грип та ГРІ у місті відповідає середньорічному рівню захворюваності для відповідної пори року. Показники захворюваності станом на початок грудня на 43% нижчі за епідемічний поріг.

За інформаією управління охорони здоровя міської ради, у зв’язку із наближенням епідемічного сезону грипу у місті активно йде підготовка лікувальної мережі до прийому хворих, а саме забезпезпечення готовності госпітальної бази та лікувально-консультативних бригад, створення запасу діагностичних, лікувальних та дезінфекційних препаратів. У поліклініках проводиться щеплення проти грипу.

Міські лікарні забезпечені необхідною апаратурою і обладнанням. У наявності 34 апарати штучної вентиляції легень, 21 пульсоксиметр, 56 кисневих масок із зволожувачем, 26 електровідсмоктувачів, тощо. Запас лікарських засобів контролюється щотижнево. У наявності є противірусні препарати (таміфлю, арбідол, амізон) та антибактеріальні препарати. Персонал забезпечений марлевими масками.

У місті створені дозорні центри з нагляду за грипоподібними захворюваннями та тяжкими гострими респіраторними інфекціями.

Управлінням охорони здоров’я міської ради ведеться щоденний моніторинг стану звернень населення за медичною допомогою та стану госпіталізації.

У закладах проводяться навчання медичних працівників та санітарно-освітня робота серед населення з питань клініки, діагностики, лікування, епідеміології і профілактики грипу та ГРІ.

Останні новини Чернігівщини

7 тисяч пацієнтів отримали психологічну підтримку на первинному рівні медичної допомоги у Чернігівській області 09:32

24 липня відзначають Міжнародний день турботи про себе. Турбуватися про себе варто не тільки у цей день, а завжди. Це стосується не лише фізичного, а також і ментального здоров’я: відчуттів та емоцій.

Відтепер у місті працює тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

Відтепер у місті працює тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 09:25

23 липня у Чернігові почав курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка». Унікальність цього маршруту в тому, що він з'єднав мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.

Капремонт частин вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова почнуть з відновлення мосту через р. Стрижень 09:22

Управління житлово-комунального господарства готове оголосити тендер на виконання капітального ремонту вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова. Проєкт складається з двох черг. Роботи стартують вже цього року і почнуть їх з відновлення аварійного мосту через річку Стрижень.

24 липня: цей день в Україні і світі

24 липня: цей день в Україні і світі 09:19

ДЕНЬ 882 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 882 RUSSIAN AGRESSION

 Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань

Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань 13:36

КП «Чернігівводоканал» продовжує працювати з адресами багатоквартирних житлових будинків, які під час відключень світла залишаються без води. Про останні результати доповідав під час загальноміської наради 23 липня директор підприємства Сергій Малявко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини