Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 21:26:10

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області зареєстровано

13.09.2013   09:16

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 40 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них:

11 крадіжок  індивідуального майна, 5 фактів  шахрайства, 1 факт незаконного обігу наркотиків, 1 факт незаконного поводження зі зброєю, 1 факт підробки  документів, 1 факт умисного пошкодження майна, 1 факт привласнення, розтрата майна, 19  інших кримінальних  правопорушень.

На автодорогах області сталось 3 ДТП, внаслідок яких 2 особи загинули та   2 особи  травмовані.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено  273  адмінпротоколів,  з них: 5 - за дрібне хуліганство, 71 - за розпиття алкогольних  напоїв  в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 26 водіїв, складено 156  адміністративних протоколів  за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини