Волонтери в бібліотеці
Відтепер безкоштовні комп’ютерні курси в Інформаційно-консультативному центрі "ТИ - НЕ ОДИН", що діє при Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка проводять волонтери з фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.
В роботі Інформаційно-консультативного центру застосовується соціальна модель інклюзії - реальне включення дітей з особливими потребами в активне суспільне життя, що є однаковою мірою необхідним для всіх членів суспільства.
В тренінгах приймають участь учні загальноосвітніх шкіл міста та учні спецшколи з вадами слуху міста Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.