Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:11:17

Новий молодіжний проект стартував на Чернігівщині

12.09.2013   14:47Агенцiя

Посилити організаційні та професійні здібності молодих лідерів брати на себе активну роль в просуванні відкритого громадянського суспільства на Чернігівщині - таку мету має представлений новий проект громадської організації «Чернігівський Центр Прав Людини».

Експерти проекту розповіли про заплановану діяльність на прес-конференції, яка пройшла 11 вересня 2013 року в експертному клубі «Чиста Політика».

У своєму виступі керівник проекту Сергій Нестеренко відзначив, що діяльність проекту охопить всі райони Чернігівської області і саме в розвитку активної громадянської позиції молоді і полягає суть проекту.

Олексій Француз, експерт проекту, пояснив чому саме було обрано такі методи активізації молоді як дистанційне навчання через Інтернет та серії тренінгів, а також обмін досвідом. Адже залучаючи молодь, ми повинні думати на крок вперед і вже зараз використовувати ті технології, які на сьогодні ще є досить новими, але завтра стануть простим сьогоденням.

В чому полягає суть дистанційного  навчання розповів присутнім Олександр Дрозд, експерт з інформаційно-комунікаційних технологій: «Це не просто наявність освітньої інформації на сайті, а поетапне навчання, яке проводиться відповідним викладачем і розроблено на основі методики викладання певного курсу».

Підсумовуючи, керівник Чернігівського Центру Прав Людини Олександр Підгорний зазначив, що даний проект є лише початком у довгостроковій перспективі розвитку молодіжного руху як на Чернігівщині, так і в Україні. І практичний досвід Естонії у цій сфері допоможе нашій молоді успішно розвиватись та інтегруватись у європейську спільноту.   

Діяльність проходить за підтримки МЗС Республіки Естонія.

Дмитро Підгорний
Чернігівський Центр Прав Людини

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини