Бобровицький район: знайдено грибника, що заблукав у лісі
8 вересня близько 9:00 до служби порятунку Бобровицького району надійшло повідомлення про, те що вранці 7 вересня у лісі поблизу с.Ярославка під час збирання грибів зник 74-річний місцевий житель.
До пошукових робіт залучилися 37 чоловік та 7 одиниць техніки Бобровицької Державної пожежно-рятувальної частини, райвідділу міліції та працівників місцевого мисливсько-рибальського товариства.
Цього ж для о 16:25 пошукова група знайшла чоловіка у лісовому масиві. Стан його здоров'я задовільний.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.