"Справа Макар": Краснощок відбуватиме покарання на Чернігівщині
Засуджений до довічного ув’язнення за згвалтування і вбивство Оксани Макар Євген Краснощок відбуває покарання у Новгород -Сіверському установі виконання покарань № 31 у Чернігівській області.
Про це повідомив прес – секретар Управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області Артем Панасюк.
Він також повідомив , що Максим Присяжнюк , який засуджений до 15 – років позбавлення волі , був етапований до Біленковскую виправну колонію № 99 середнього рівня безпеки для чоловіків , вперше засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Артем Погосян відбуватиме покарання у Криворізькій виправній колонії № 80 також середнього рівня безпеки. За словами Панасюка першими в установи відбування покарання були етаповані Присяжнюк та Погосян. Сталося це у другій половині липня. А ось Краснощока етапували вже на початку серпня.
Як повідомляє сайт управління ДПтСУ в Чернігівській області Новгород -Сіверське установа виконання покарань № 31 має максимальний рівень безпеки. У ньому є сектор для утримання засуджених до довічного позбавлення волі . Одночасно в колонії може перебувати не більше 10 осіб засуджених до довічного позбавлення волі .
Нагадаємо, 27 листопада Центральний районний суд Миколаєва виніс вирок обвинуваченим у справі про згвалтування і вбивство Оксани Макар: Євген Краснощок був засуджений до довічного ув’язнення , Максим Присяжнюк – до 15 років позбавлення волі , Артем Погосян – до 14 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.