Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:29:46

В Чернігові створене дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер”

04.09.2013   16:04

З метою патріотичного та правового виховання, а також здорового фізичного розвитку дітей, організації їх змістовного дозвілля, чернігівська міліція спільно з освітянами створила громадське об’єднання “Юний міліціонер”.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС в Чернігівській області вийшли з пропозицією до Управління освіти і науки облдержадміністрації щодо впровадження в загальноосвітніх закладах міста Чернігова дитячого громадського об’єднання “Юний міліціонер”. Були проведені робочі зустрічі з представниками Управління освіти і науки, центру позашкільної освіти, на яких розглянуто питання щодо функціонування дитячого об’єднання на базі школи № 13 міста Чернігова.

В Чернігові створене дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер”. Спільними зусиллями працівників кримінальної міліції у справах дітей, представників освіти і науки, центру позашкільної освіти, а також адміністрації ЗОШ № 13 міста Чернігова було розроблено Положення про дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер Чернігова”. До навчального плану школи внесені лекції, заняття, екскурсії та інші заходи, які передбачені цим Положенням.

Урочисте відкриття ДГО “Юний міліціонер Чернігова” відбулося на базі загальноосвітньої школи № 13 міста Чернігова. До складу об’єднання увійшли учні 10 та 11 класів.

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.