Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 09:09:52

В Чернігові створене дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер”

04.09.2013   16:04

З метою патріотичного та правового виховання, а також здорового фізичного розвитку дітей, організації їх змістовного дозвілля, чернігівська міліція спільно з освітянами створила громадське об’єднання “Юний міліціонер”.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС в Чернігівській області вийшли з пропозицією до Управління освіти і науки облдержадміністрації щодо впровадження в загальноосвітніх закладах міста Чернігова дитячого громадського об’єднання “Юний міліціонер”. Були проведені робочі зустрічі з представниками Управління освіти і науки, центру позашкільної освіти, на яких розглянуто питання щодо функціонування дитячого об’єднання на базі школи № 13 міста Чернігова.

В Чернігові створене дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер”. Спільними зусиллями працівників кримінальної міліції у справах дітей, представників освіти і науки, центру позашкільної освіти, а також адміністрації ЗОШ № 13 міста Чернігова було розроблено Положення про дитяче громадське об’єднання “Юний міліціонер Чернігова”. До навчального плану школи внесені лекції, заняття, екскурсії та інші заходи, які передбачені цим Положенням.

Урочисте відкриття ДГО “Юний міліціонер Чернігова” відбулося на базі загальноосвітньої школи № 13 міста Чернігова. До складу об’єднання увійшли учні 10 та 11 класів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові підбили підсумки конкурсу «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

У Чернігові підбили підсумки конкурсу «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!» 08:49

Військові Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки підбили підсумки першого етапу обласного конкурсу патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці Дня Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!» на призи військового комісара для шкільної та студентської молоді регіону в номінації «Я Патріот Незалежної України!»

Станом на 2 грудня в Україні зафіксовано 13531 нових випадків COVID-19

Станом на 2 грудня в Україні зафіксовано 13531 нових випадків COVID-19 08:40

13 531 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 2 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1346 дітей та 240 медпрацівників.

Родині загиблого з Чернігівщини військового надали матеріальну допомогу

Родині загиблого з Чернігівщини військового надали матеріальну допомогу 08:37

Представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» з Чернігова та місцевий аграрій вирішили надати допомогу сім’ї полеглого на сході України військового розвідника Євгена Ареф'єва.

Вчора ще шукала роботу для себе, а сьогодні допомагає це робити іншим

Вчора ще шукала роботу для себе, а сьогодні допомагає це робити іншим 08:33

Це про Наталію Ферльовську з Корюківки. Вона у 2012 році закінчила Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю "соціальна робота". Одразу після навчання подалася до столиці.

Прокуратура зреагувала на протиправне використання 650 га земель державного підприємства НААН України

Прокуратура зреагувала на протиправне використання 650 га земель державного підприємства НААН України 08:28

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури про визнання недійсним договору купівлі-продажу майнових прав на незавершене виробництво пшениці на території Івковецької сільської ради Прилуцького району на земельній ділянці площею понад 650 га та ціною договору в розмірі майже 5,6 млн. грн.