Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 16:17:45

Дебюрократизація адміністративних послуг на Городнянщині

02.09.2013   07:52Агенцiя

30 серпня в дискусійному клубі “Експертна думка” відбулося підведення підсумків реалізації проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА”, що реалізується ГО “Громадська Рада”.

Учасниками прес-конференції були: Микола Силенко – голова Городнянської РДА, Геннадій Молот – керівник ГО “Громадська Рада” та Олександр Підгорний – експерт проекту.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) при Городнянській райдержадміністрації, що на Чернігівщині, працює від грудня2012 року. Створення ЦНАП дозволило спростити та оптимізувати систему надання адміністративних послуг суб’єктам звернень (як суб’єктам господарювання всіх форм власності так і мешканцям Городнянського району).

До безперечних переваг сьогоднішньої роботи Центру можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між різними службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування, та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакету документів.

Основне завдання проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА” було досягнуто – створено зручні і доступні умови для отримання громадянами та юридичними особами адміністративних послуг, адже саме за якістю наданих послуг кожен громадянин оцінює турботу держави про нього та рівень поваги до його прав та гідності.


Геннадій Молот, ГО “Громадська Рада”

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини