Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 14:38:46

Податківці чекають на інформзапити

28.08.2013   08:46Агенцiя

Працівниками ДПІ у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області постійно проводяться необхідні заходи щодо забезпечення безумовного виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації»

За період січень-липень 2013 року до ДПІ у м. Чернігові  ГУ Міндоходів у Чернігівській області надійшло   66 запитів з проханням надати  публічну інформацію. Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що із загальної кількості письмових запитів, які надійшли до інспекції, 11 склали запити від громадян та 55 - від юридичних осіб. Відповіді надано заявникам вчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.

Також нагадуємо,  що отримати публічну податкову інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: Державна податкова інспекція у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, вул. Кирпоноса, 28 (на конверті вказувати „Публічна інформація”); або на електронну адресу: dpi_chernigiv@ukr.net, чи зателефонувавши на 652825 у робочий час:  з понеділка по четвер з 9-00 до 13-00 год.; з 13-45- до 18-00,  у п’ятницю –до 16-45 год.

Довідка:
Доступ громадян до інформації - це реалізація права кожної людини на вільне одержання та поширення будь-якої інформації без втручання органів державної влади з метою зміцнення довіри громадян суспільства до державного управління.
Законом України «Про доступ до публічної інформації»  визначається механізм реалізації права  на отримання інформації.
Цей документ містить перелік гарантій дотримання прав на надання публічної інформації, поетапний порядок доступу до неї, надає визначення таким поняттям, як конфіденційна, таємна та службова інформація, регламентує порядок її отримання, визначає порядок і строки подачі та задоволення запиту на інформацію, а також процедуру оскарження рішень, дій чи бездіяльності  розпорядників інформації.
Основні принципи доступу  до інформації:

- особа не повинна пояснювати причину свого запиту на отримання  інформації;
- короткий  строк розгляду запиту;
- мінімальні формальності під час здійснення запиту;
- інформація надається в повному обсязі, крім інформації з обмеженим доступом.

З метою  забезпечення належної організації  доступу до публічної інформації  Міністерством фінансів України затверджено наказ «Про затвердження Типового порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів державної  податкової служби при підготовці відповідей на запити про отримання публічної інформації»

М.В.Ребенок, начальник відділу забезпечення
доступу до публічної інформації та
організації розгляду звернень громадян

Останні новини Чернігівщини

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

СК

СК "Мена" – володар Суперкубку області 13:35

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.