Святкування 22-ї річниці Незалежності України пройшло спокійно та без порушень громадського порядку
24 серпня Чернігові в області, як і по всій Державі, проходили масові заходи з нагоди святкування двадцять другої річниці незалежності України. Цього дня в 28 населених пунктах Чернігівщини пройшло 97 масових заходів, в яких взяли участь понад 73000 громадян.
Міліція зі свого боку зробила все можливе, щоб кожен учасник святкового дійства почувався у безпеці: охорону громадського порядку забезпечували близько 1000 співробітників УМВС області. Порушень громадського порядку під час масових заходів не допущено. В самому Чернігові святкувати вийшло близько 20000 громадян, а охороняти їх безпеку – близько трьох з половиною сотень міліціонерів.
Керівники органів державної влади, силових структур, державних і громадських організацій взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та монументу Борцям за волю України.
Після офіційної частини урочистостей на чернігівців та гостей міста чекали: ярмарок квітів в міському парку культури та відпочинку, де порядок охороняли понад шість десятків міліціонерів; концерт на Красній площі Чернігова в якому приймали участь мистецькі колективи та колективи художньої самодіяльності в рамках Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур “Поліське коло” який нині проходить у Чернігові а о 22:00 як завжди, за традицією – святковий феєрверк.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression