За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області зареєстровано
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 10 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них:
1 вбивство, 1 крадіжка колективного майна, 3 крадіжки індивідуального майна, 5 інших кримінальних правопорушень.
На автодорогах області сталась 1 ДТП, внаслідок якої 1 особа травмована. На території області виникла 1 пожежа, постраждалих не має.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 270 адмінпротоколів, з них: 4 - за дрібне хуліганство, 61 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 30 водіїв, складено 166 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.
Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52
Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
15 червня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1571 Російська агресія - Day 1571 Russian aggression
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.