Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 02:41:18

В Головному управлінні Міндоходів розраховують на високу громадянську свідомість керівників підприємств

24.08.2013   08:22

Функція спрямування податків і зборів до державної казни покладає особливу відповідальність на працівників Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Цього вимагає, перш за все, підвищення стандартів життя. Адже всі заклади, які фінансуються з державної казни, та соціальні програми щоденно потребують відповідних коштів. А літні місяці особливі ще й  тим, що саме на цей час припадає пік активності в санаторіях, пансіонатах, дитячих закладах відпочинку тощо.

До загального фонду Державного бюджету за сім місяців платники Чернігівщини сплатили 1млрд. 29 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Рівень добровільної сплати податків до зведеного бюджету  на Чернігівщині становить понад 96,4 відсотка. Як повідомили в управлінні податкового та митного аудиту, за сім місяців проведено 741 документальну перевірку, що на 9,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, за рахунок ризикоорієнтованого підходу, сума надходжень збільшилася на 3,8 млн.грн.

Також даними перевірками упереджено безпідставне відшкодування ПДВ та забезпечено економію 1,7 млн.грн. бюджетних коштів. Крім того, зменшено збитків на 8,6 млн.грн., що дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн.грн.

Нині колектив Головного управління Міндоходів у Чернігівській області на засадах партнерства співпрацює з платниками податків, щоб і у серпні кожна гривня своєчасно надійшла до бюджетів. Працюючи над забезпеченням прогнозованих надходжень до бюджетів у серпні, фахівці Міндоходів області ключовим інструментом уникнення ризиків вважають аналітичну роботу. 

В координаційно-моніторинговому  управлінні повідомили, що нині найсуттєвіші незадіяні резерви вбачають у  сфері сільського та лісового господарств. Внесок аграрного сектору Чернігівщини у наповнення бюджетів має бути суттєвішим. Зокрема, сільгоспвиробники одержали від держави суттєві пільги, але, як свідчить аналіз, не всі ними користуються правомірно. Кроком до збереження партнерських стосунків може бути добровільна сплата належних державі податків та зборів. І в Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області розраховують на високу громадянську свідомість керівників підприємств. А ще нагадують, що до завершення серпня залишилася лише одна декада.

 

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини