Трицять сімей Ніжина залишаться без опалення. Винних немає?
У місті Ніжині від газового постачання відрізають будинок по вул. Прилуцькій, який будувала фірма депутата ніжинської міської ради В.Кубрака.
Згідно документів будинок зданий в експлуатацію, до забудовника претензій у держави Україна, яка через Міністерство оборони України виступала замовником, немає. Акти прийому-передачі підписані.
Але у жителів будинку постійно виникають серйозні проблеми. Впродовж семи років будинок міський ЖЕК не приймає на баланс; будинок не підключають до мережі водовідведення (каналізації); гостро стоїть питання про відключення від газопостачання.
У Колективному зверненні до Міноборони жителі зазначають: «Найбільша проблема одразу всіх жителів - те, що через 5 років новий будинок залишився без каналізації. Мешканці верхніх поверхів потерпають від протікань даху під час дощів та весняної відлиги: вода збирається на стелі та стінах квартир та коридорів. Підведений до будинку водопровід не дає тиску на 2 та3 поверхи, влітку люди часто сидять без води.»
Газопостачання у будинку можуть вимкнути через два тижні. Про це повідомляють жителі будинку. Зараз контролюючі органи дали відстрочку, але якщо ситуація не зміниться – газ буде відключено, а відповідно, жителі тридцяти квартир залишаться без опалення. «На сьогоднішній день виникла наступна проблема: так як будинок ніде не на балансі, газове господарство довело до відома мешканців, що газопостачання до будинку буде відключено, бо немає з ким заключити договір на обслуговування димохідних каналів будинку, труб та запорної арматури» - говориться у зверненні.
Ніжинське управління по газопостачанню листом повідомило мешканців будинку, що відключення від газопостачання відбудеться 16.09.13р., якщо до цього часу не вирішиться питання балансоутримування будинку.
"Чернігівський монітор" пропонує другій стороні надати свою думку стосовно цієї ситуації.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.