Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 22 серпня по 08 годину 23 серпня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі, 1 на транспорті.
1. Пожежа на транспорті м. Ніжин, площа Івана Франка О 14 год. 38 хв. сталася пожежа автомобіля "Мерседес С 220", 2007 р.в. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 4 200 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 120 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський р-н, с. Гуньківка О 10 год. 22 хв. сталася пожежа будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 4 900 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.