Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:21:27

Відомче періодичне видання почало виходити в Чернігові

21.08.2013   07:36Агенцiя

“Пенітенціарій Чернігівщини” – так називається нове інформаційне періодичне видання, яке віднедавна функціонує в Чернігові та області. Його презентація пройшла 20 серпня 2013 року в приміщенні управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Засновниками нового видання виступили керівництво та співробітники обласного управління.

Зі слів головного редактора видання Олександра Доробалюка, створюючи свою газету, пенітенціарії прагнули зробити її дещо незвичною, а тому крім традиційної стрічки новин на шпальтах газети будуть досить неординарні рубрики, на кшталт “Калейдоскоп”, де власні думки та твори будуть висвітлювати засуджені, які перебувають в установах Чернігівської області.

“Ми прагнемо, – говорить начальник управління Олександр Доробалюк, – робити газету з долею корисної інформації, надання суспільству посилу про діяльність нашої служби, іноді здорового гумору”.

Засновники видання також наголосили, що “Пенітенціарій Чернігівщини” – це не проект на один день, а видання серйозне і створене надовго.
Стисла інформація про видання “Пенітенціарій Чернігівщини”:
Формат видання: А4, 4 сторінки корисної та необхідної співробітникам Державної пенітенціарної служби України та засудженим інформації, кольорове та чорно-біле наповнення.
Періодичність – раз на місяць (дата виходу кожного номеру – останній день місяця). Стартовий тираж – 1550 примірників. Газета є самостійним офіційним виданням, зареєстрованим Головним управлінням юстиції в Чернігівській області.

“Пенітенціарій Чернігівщини” має передплатний індекс та чітко встановлену ціну передплати.

Тематика статей та літературних творів є найрізноманітнішою та залежить передусім від їх авторів (співробітників служби та засуджених).

На сторінках газети можна буде побачити роботи авторів з усіх 6 установ виконання покарань Чернігівської області, а також їхнє бачення найважливіших подій, які відбуваються в органах та установах Державної пенітенціарної служби України. Крім них фахову оцінку окремих проблем нададуть спеціалісти в відповідних галузях (економісти, юристи, психологи).


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.