Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 11:32:18

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.08.2013   12:47

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 18 серпня по 08 годину 19 серпня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 8 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 5 сухої трави та 1 сміття.

1. Пожежа сухої трави - біля м. Щорс - Об 11 год. 05 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави - Чернігівський р-н, біля с. Старий Білоус - О 12 год. 12 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа в житловому секторі - Козелецький р-н, с. Кривицьке - О 12 год. 34 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 20 кв.м, пошкоджено стіни. Причина – порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток – 4 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа сухої трави - Городнянський р-н, біля с. Кузничі - О 13 год. 00 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

5. Пожежа сухої трави - Городнянський р-н, біля с. Смичин - О 14 год. 40 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1,2 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа сміття - м. Чернігів, вул. Гагаріна, біля буд. 2-В - О 16 год. 28 хв. сталася пожежа сміття на площі 0,04 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

7. Пожежа сухої трави - Чернігівський р-н, біля с. Халявин - О 18 год. 35 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

8. Пожежа в житловому секторі - Сосницький р-н, с. Киріївка - 19.08.2013 р. о 01 год. 33 хв. сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 2 т грубих кормів. Ймовірна причина – підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5 000 грн.

Події на водних об’єктах:

18.08.2013 року о 16 год. 00 хв. в с. Ладинка Чернігівського району з р. Десна працівниками Чернігівської міської рятувальної станції №1було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Ж., 1999 р.н., який мешкав за адресою: Чернігівський район, с. Топчиївка. Причина смерті встановлюється.

Інші повідомлення:

17.08.2013 року о 15 год. 14 хв. біля с. Прогрес Козелецького р-ну на аеродромі Чернігівського Авіаспортклубу, під час невдалого приземлення з парашутом гр. Р., 1982 р.н., який мешкав у м. Київ Оболонський проспект отримав тілесні ушкодження та загинув на місці події.

18.08.2013 року о 08 год. 05 хв. у р. Бистриця Бобровицького р-ну було виявлено автомобіль “ЗАЗ-968”. Для надання допомоги залучалося відділення 15 ДПРЧ (1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу).

18.08.2013 року о 16 год. 30 хв. для надання допомоги гр. П., яка опинилася зачиненою в квартирі у м. Ніжин вул. Шевченка, 112, кв. 35 залучалося відділення 16 ДПРЧ (1 одиниця техніки, 2 чоловіки особового складу).

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини