Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 02:46:12

Головне управління Міндоходів працює ефективно

17.08.2013   10:07

Начальник головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов позитивно оцінив роботу підпорядкованого йому колективу за результатами семи місяців. Професіоналізм і досвід фахівців відомства, високий рівень організації роботи і партнерські стосунки з платниками податків дали відповідні результати.

Андрій Лаврешов

Андрій Лаврешов

До загального фонду державного бюджету з початку року платниками Чернігівщини сплачено 1млрд. 29 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок: податку на додану вартість якого зібрано майже 280 млн.грн., податку на прибуток – 196 млн.грн., плати за надра – 512,6 млн.грн., збору за спецвикористання лісових ресурсів – 7 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 7,8 млн. грн.

До місцевих бюджетів забезпечено надходження 889 млн.грн., що на 7,8 відс., або на 64,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Враховуючи надзвичайну соціальну важливість сплати податків і зборів нині колектив Головного управління Міндоходів аналізує резерви, щоб податки і збори у повному обсязі і вчасно надійшли до бюджетів і у серпні.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ