Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 08:11:50

Головне управління Міндоходів працює ефективно

17.08.2013   10:07

Начальник головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов позитивно оцінив роботу підпорядкованого йому колективу за результатами семи місяців. Професіоналізм і досвід фахівців відомства, високий рівень організації роботи і партнерські стосунки з платниками податків дали відповідні результати.

Андрій Лаврешов

Андрій Лаврешов

До загального фонду державного бюджету з початку року платниками Чернігівщини сплачено 1млрд. 29 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок: податку на додану вартість якого зібрано майже 280 млн.грн., податку на прибуток – 196 млн.грн., плати за надра – 512,6 млн.грн., збору за спецвикористання лісових ресурсів – 7 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 7,8 млн. грн.

До місцевих бюджетів забезпечено надходження 889 млн.грн., що на 7,8 відс., або на 64,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Враховуючи надзвичайну соціальну важливість сплати податків і зборів нині колектив Головного управління Міндоходів аналізує резерви, щоб податки і збори у повному обсязі і вчасно надійшли до бюджетів і у серпні.

Останні новини Чернігівщини

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.