Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:21:42

З початку року в прокуратурі м.Чернігова було проведено дві координаційних наради керівників правоохоронних органів

17.08.2013   08:10Агенцiя

Рішення координаційних нарад – виконуються

руки

руки

Прокуратурою м. Чернігова постійно вживаються організаційні та координаційні заходи, спрямовані на забезпечення узгодженої роботи всіх правоохоронних органів для активної наступальної протидії злочинності, підвищення ефективності боротьби з нею, особливо з її організованими формами та корупцією.

Зокрема, з цією метою проводяться спільні координаційні наради керівників правоохоронних органів. Завданням таких нарад є визначення основних напрямів запобігання та протидії злочинності та корупції на основі аналізу та прогнозування тенденцій розвитку цих негативних явищ, а також розробка спільних заходів, спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів, усунення причин та умов, що їм сприяли.

З початку року в прокуратурі м.Чернігова було проведено дві координаційних наради керівників правоохоронних органів. Кожна з них визначила основні напрямки, на яких спільна робота правоохоронних органів міста потребує активізації, та визначила строки усунення наявних недоліків.

Вживаючи заходи, визначені на такій координаційній нараді, протягом першого півріччя прокуратурою і правоохоронними органами було досягнуто певних позитивних результатів. Зокрема, в результаті реалізації заходів з вивчення стану користування комунальним майном виявлено і відшкодовано до бюджету 56 тис. грн. заборгованості за орендовані приміщення. Активізовано роботу з профілактики злочинності, в результаті чого рівень рецидивної злочинності зменшився на 22%, кількість умисних вбивств, завдання тяжких тілесних ушкоджень і розбоїв зменшились на третину, кількість грабежів ‒ на 22% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Активізовано боротьбу зі злочинністю в економічній сфері: виявлено 4 суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності, щодо яких розпочато досудове розслідування за ст.205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво).

Згідно рішення координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулась 27 червня, протягом липня-вересня поточного року додаткові спільні заходи з запобігання і протидії злочинності та корупції мають бути вжиті на таких напрямках, як оперативно-розшукова діяльність, виявлення злочинів у сфері економіки та підприємництва, державних закупівель, профілактика вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та порушень правил дорожнього руху. Також мають бути активізовані досудове розслідування та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів.

Як перший результат, на виконання одного з пунктів рішення зазначеної наради співробітниками ЧМВ УМВС України активізовано роботу з розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування і суду. Протягом липня встановлено місцезнаходження 7 таких осіб ‒ у червні було знайдено лише трьох.

Реалізацію інших завдань має бути завершено у серпні та вересні.


Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ