Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 08:48:48

Чернігів: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”

17.08.2013   08:08

16 серпня о 05:00 у Чернігові керівництвом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій оголошений навчальний збір особового складу за сигналом “Збір – аварія”.

Під час даного заходу відпрацьовано схему оперативного оповіщення й збору рятувальників, перевірено їх екіпіровку.

Потім колона спецтехніки вирушила в напрямку с. Новий Білоус Чернігівського району.

З прибуттям на місце виникнення умовної надзвичайної ситуації, рятувальники розгорнули Штаб і пересувний пункт управління. А це контрольно-пропускний пункт, намети груп управління, забезпечення, психологічної та медичної допомоги, командно-штабні машини, пункти відпочинку, харчування та особистої гігієни особового складу.

Далі, за ввідною керівництва Управління, рятувальники відпрацювали розрахунок сил і засобів, що потрібні в разі виникнення великомасштабної лісової пожежі.

Результати тренування показали, що особовий склад Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вклався у відведений нормативний час для збору по тривозі, слідування до місця події та розгортання сил і засобів, а також готовий до дій за призначенням і спроможний виконати поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.