Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 04:29:29

Коли працюєш чесно – приховувати нічого

16.08.2013   07:42

“Людина понад усе” – такий сьогодні принцип діяльності української міліції, а реформування органів внутрішніх справ має проходити в контексті соціального діалогу”, – зазначив Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко в своєму першому виступі на засіданні колегії МВС, – “партнерська модель відносин між міліцією і населенням є безальтернативною, а відкритість і довіра між партнерами забезпечує співробітництво, рівність та активність обох сторін”.

Саме таку відкритість та прозорість роботи міліцейського відомства і продемонструвало керівництво Чернігівського райвідділу громадянам та журналістам, які виявили бажання ближче познайомитися з роботою цього територіального підрозділу.

Екскурсія приміщеннями райвідділу розпочалася з кімнати для прийому громадян та чергової частини. Люди поглянули зсередини на роботу чергового та його помічника, які приймають заяви й скарги громадян. Дізналися з якими саме проблемами найчастіше звертаються до райвідділу мешканці району.

Далі журналістам та відвідувачам була продемонстрована кімната для затриманих, яка на цей момент була порожньою. Пересічні громадяни дізналися і побачили на власні очі умови утримання адмінарештованих.

Далі маршрут екскурсії проліг на другий і третій поверхи будівлі, де відвідувачі побачили кабінети як керівників підрозділу, так і працівників нижчого рангу: слідчих, експертів, дільничних і т.п.

Наступним і завершальним етапом “дня відкритих дверей” став огляд подвір’я райвідділу зі спортивним майданчиком, де двічі на тиждень проводяться заняття з фізичної підготовки, а також транспортом, який на даний час є у розпорядженні міліціонерів. Також глядачам був продемонстрований штрафмайданчик, де знаходилися понівечені в ДТП автомобілі.

Вся подорож по коридорах і кабінетах Чернігівського райвідділу супроводжувалася цікавою та змістовною розповіддю начальника цього підрозділу підполковника міліції Сергія Бондаря, який ось вже дев’ятий рік незмінно і успішно очолює вказаний підрозділ. На всі запитання журналістів та допитливих громадян Сергій Віталійович давав чіткі та ґрунтовні відповіді і жодного не залишив без відповіді.

Захід пройшов на високому рівні, і пересічні громадяни, і журналісти залишилися задоволеними. І в цьому контексті варто зазначити, що відкритість породжує довіру, а довіра породжує повагу, тому ця екскурсія та її висвітлення у ЗМІ без сумніву підвищить та зміцнить довіру мешканців Чернігівського району до своїх охоронців правопорядку.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.