Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 20:32:06

Недопущення протизаконних дій - спільна справа і міліції, і громадськості

14.08.2013   15:15

Важливе питання в діяльності міліції, а саме залучення представників громадських організацій до проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення протизаконних дій, було обговорено в обласному управлінні внутрішніх справ на черговому засіданні «круглого столу».

Відкриваючи цей захід, тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору зв’язків з громадськістю УМВС майор міліції Борис Коновченко, зокрема, зазначив, що дана проблема нині дуже актуальна. Резонансні події, які мали місце протягом останнього місяця в різних куточках нашої держави та були спричинені негідною поведінкою окремих безвідповідальних працівників міліції, викликали бурхливу негативну реакцію громадськості, що вилилася у стихійні мітинги та, навіть, штурми міськрайвідділів. Отож і для керівництва міліцейських відомств, і громадських організацій є широке поле діяльності для подолання такого негативу.

Слушні думки з приводу активізації цієї роботи як серед особового складу, так і серед населення під час засідання «круглого столу» висловили члени ради обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Іван Вакуленко та Ірина Чугай, керівник Чернігівського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Байдала, директор музею УМВС, ветеран органів внутрішніх справ Микола Савченко, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», співголова Громадської ради при УМВС з питань забезпечення прав людини Алла Лепеха, виконавчий директор громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», член Громадської ради при УМВС з питань забезпечення прав людини Віктор Тарасов, заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС Олег Неруш.

Учасники «круглого столу» намітили і конкретні заходи, які потрібно буде здійснювати регулярно для тісної співпраці і з іншими громадськими організаціями щодо подальшого проведення профілактичних заходів по недопущенню протизаконних дій в суспільстві та покращенню іміджу міліції.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини