Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:30:46

Вода і населення Чернігівщини. Статистика

14.08.2013   09:51

В Україні 67% домогосподарств користуються водою для пиття та приготування їжі з мережі водопостачання, кожне четверте – з криниці, колонки у своєму дворі, 3,7% – з громадської криниці, 2,4% домогосподарств воду для пиття та приготування їжі з інших джерел (купують тощо), 1,9% – з громадської колонки.

У той же час споживають воду, яку доставляє водовіз 0,7% домогосподарств та 0,3% – з джерела, річки, озера або ставка.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, майже дві третини домогосподарств Чернігівщини основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, вказали мережу водопостачання, третина домогосподарств використовує воду з криниці, колонки у своєму дворі, 6,6% – з громадської криниці та 1,1% – з громадської колонки.

Серед областей Поліського економічного району найгірше забезпечені централізованим водопостачанням домогосподарства Житомирщини (30,1%), для половини домогосподарств основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, є криниця або колонка у своєму дворі.

Важливими проблемами у сфері  охорони та раціонального використання водних ресурсів є незадовільний стан мереж водопостачання і водовідведення та каналізаційних очисних споруд. За даними Деснянського басейнового управління водних ресурсів області потужність очисних споруд області у 2012р. становила 66,3 млн.м3.
 

 

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.