Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 05:27:25

Вода і населення Чернігівщини. Статистика

14.08.2013   09:51

В Україні 67% домогосподарств користуються водою для пиття та приготування їжі з мережі водопостачання, кожне четверте – з криниці, колонки у своєму дворі, 3,7% – з громадської криниці, 2,4% домогосподарств воду для пиття та приготування їжі з інших джерел (купують тощо), 1,9% – з громадської колонки.

У той же час споживають воду, яку доставляє водовіз 0,7% домогосподарств та 0,3% – з джерела, річки, озера або ставка.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, майже дві третини домогосподарств Чернігівщини основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, вказали мережу водопостачання, третина домогосподарств використовує воду з криниці, колонки у своєму дворі, 6,6% – з громадської криниці та 1,1% – з громадської колонки.

Серед областей Поліського економічного району найгірше забезпечені централізованим водопостачанням домогосподарства Житомирщини (30,1%), для половини домогосподарств основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, є криниця або колонка у своєму дворі.

Важливими проблемами у сфері  охорони та раціонального використання водних ресурсів є незадовільний стан мереж водопостачання і водовідведення та каналізаційних очисних споруд. За даними Деснянського басейнового управління водних ресурсів області потужність очисних споруд області у 2012р. становила 66,3 млн.м3.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.