Прилуцький район: під час пожежі гаражу згорів автомобіль
13 серпня о 03:50 до Прилуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу гаражу на одному з приватних подвір’їв у селищі Ладан.
В будівлі знаходився автомобіль “ВАЗ-21099” 2001 року випуску.
Оперативно за викликом через 3 хвилини на місце події прибуло відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини з Ладану.
У цей час вогонь вирував в середині будівлі та спостерігалося щільне задимлення. Вогнеборці приступили до гасіння пожежі й одночасно з цим встигли викотити на вулицю “Жигулі”.
Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників за 50 хвилин пожежу було ліквідовано та не допущено її розповсюдження на розташовані поруч житлові будинки й інші споруди господарчого призначення.
Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 тис. грн.
Проте, вогонь встиг знищити автомобіль та частково будівлю гаражу. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електропроводки автомобіля, проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.