Чернігів: під час пожежі врятовано чотирьох мешканців квартири
11 серпня о 03:24 у Чернігові до Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу квартири на верхньому поверсі п'ятиповерхівки по вул. Межева, 3.
На місце пригоди за 5 хвилини прибуло відділення 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Вогнеборці у захисних протигазах піднялись до заповненого щільним і їдким димом помешкання та врятували родину. Серед них - 46-річна господарка, її 74-річна мати, 25-річна донька та 48-річний брат.
Як з'ясувалося в ході розслідування, саме чоловік наразив рідних на небезпеку, адже у своїй кімнаті заснув на ліжку з недопалком.
Рятувальники майже за півгодини загасили пожежу.
Врятовано матеріальних цінностей на суму понад 20 тис. грн.
Вогнем пошкоджено облицювання стін та домашнє майно.
По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами