Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 19:57:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.08.2013   08:49

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 серпня по 08 годину 12 серпня 2013 року

МНС

МНС

Пожежі
Протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 1 в житловому секторі, 3 сухої трави та 1 настилу в лісі.

1. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Н. Білоус - О 14:15 сталася  пожежа сухої трави  на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

2. Пожежа настилу в лісі - Козелецький район, біля с. Петрівське - О 14:20 на території ДП "Козелецьрайагролісгосп" сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,5 га та сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено. Врятовано лісовий масив на площі 5 га.

3. Пожежа сухої трави - Городнянський район, біля с. В.Листвен - О 18:30 сталася пожежа сухої трави  на площі 0,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

4. Пожежа сухої трави - Городнянський район, біля с. Макишин - О 21:04 сталася  пожежа сухої трави на площі 0,1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

5. Пожежа в житловому секторі - Сосницький район, с. Киріївка - О 02:24 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю, 7 т грубих кормів та господарчу будівлю. Ймовірна причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

Події на водних об'єктах:
11.08.2013 року о 14 год. 20 хв. в м. Чернігів, з р. Десна (пляж "Золотий берег") працівниками Чернігівської рятувальної станції № 1 було піднято на поверхню тіло гр. Г. 1994 р.н., мешканця Запорізької області, с. Акимівка, який потонув 09.08.2013 року. Причина смерті встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини