Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:39:06

Випускників Чернігівського юридичного коледжу розподілено на відповідні посади

08.08.2013   07:27Агенцiя

П’ятеро випускників Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України цьогорічного випуску прибуло до управління ДПтС України в області для розподілу та призначення на відповідні посади в установи виконання покарань Волинської області.

Трьох випускників направлено до Маневицької виправної колонії №42 на посади начальників відділень соціально-виховної та психологічної служби, ще двох випускників – до Цуманської виправної колонії №84 на посади психолога відділу СПС та інспектора відділу нагляду і безпеки.

Випускникам доведено основні вимоги Кодексу етики та службової поведінки персоналу ДКВС України, основні вимоги закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» (ст. 364, 365, 368, 369). Також наголошено на дотриманні правил дорожнього руху, правил поводження на водоймах в літній період, поводження зі зброєю.


http://vip.volyn.ua/blog/vipusknikiv-chernigivskogo-yuridichnogo-koledzhu-rozpodileno-na-vidpovidni-posadi

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини