Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:36:54

Вдале поєднання: малечі - майданчики, дорослим - спілкування

07.08.2013   15:08Агенцiя

Як і торік, нинішнього літа виїзні приймальні Валерія Дубіля об’єдналися з проектом «Арт-канікули», суботниками з облаштування дитячих територій.

Цьогоріч команда Валерія Дубіля за два місяці побувала вже в двадцяти дворах, зібрала понад тисячу дівчаток і хлопців, і майже стільки ж дорослих.

У приймальні на Магістратській, 13 наводять статистику – 50-70 осіб щотижня зареєстровано на прийомі. А 80% звернень чернігівців стосуються благоустрою міста: ремонту житлових будинків, міжбудинкових проїздів, екології, стану тротуарів, тощо.

Вулиця Текстильників, 11. Навесні, під час акції «Суботник у кожному дворі»,  Валерій Дубіль побував там. На Шерстянці цю 9-поверхівку називають «чорнобильською», бо заселили її свого часу евакуйовані жителі Прип’яті. Мабуть тому весняна зустріч у цьому дворі була надто емоційною. Тоді мешканці дорікали депутату про ігнорування їхніх звернень місцевою владою. Просили посприяти в ремонті міжбудинкового проїзду, облаштуванні дитячого майданчика.

Минуло кілька місяців і у дворі на Текстильників закипіла робота – тепер територію прикрашає добротний, сучасний дитячий комплекс.

Старша будинку Олександра Шага не натішиться. Нарешті, каже, її ходіння завершаться.

- А то у сусідньому дворі діти бавляться, а наші по ломаччю лазять. Вдячна і депутату,  і його команді за оперативну роботу. Така здатність і готовність вирішувати проблеми людей і формують рейтинг депутата, змінюють світосприйняття простої людини, — зауважує пані Олександра.

Космонавтів, 6, Стрілецька, 1, Рокоссовського, 3, Стахановців, 20, Доценка, 8… і ще кілька адрес, де сертифікати, які минулого року вручив Валерій Дубіль, перетворилися на дитячі майданчики.

Валерій Дубіль приємно вражений, що люди цьогоріч більше активніші, ніж минулого року.

- Торік гостро відчувалися неприязнь, байдужість, а, можливо, і страх. І не дивно, адже це був рік виборів, — констатує депутат. – А, може, люди зрозуміли, що змінити життя — своє, свого району, міста можна. Треба лише бажання. В Чернігові уже облаштовано понад  90 дитячих територій, ще плануємо встановити не менше ніж 25 дитячих майданчиків. Крім того, наразі  в стадії  розгляду близько 50 звернень. Такі заходи як суботники, арт-майданчики, дають можливість не лише підвищити активність громади, а це добра нагода для місцевих депутатів поспілкуватися зі своїми виборцями. Адже не кожен з них має стаціонарну приймальню.

Валерій Дубіль каже, що виїзні приймальні, і прийом в офісах – це не всі форми організації його роботи:

- Передбачено й індивідуальні прийоми, це стосується соціально-незахищених категорій громадян. Наприклад, ті ж відвідини ветеранів з нагоди 9 травня, дня народження… Ми йдемо до цих людей не із сухим вітанням, а задля того, аби поговорити про наболіле, задля допомоги.

Окрім виїзних приймалень народного депутата Валерія Дубіля, в місті працюють дві стаціонарні, на вул. Щорса, 6 та Магістратській, 13.

Там люди завжди можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію, дізнатися про часи роботи депутата в окрузі, записатися на особистий прийом.

- Проводячи такі зустрічі з людьми, ми прагнемо не лише надати їм юридичну консультацію, а підвищити їхню правову грамотність, формувати відповідну думку про роботу громадської приймальні, та розвивати діалог між громадою і владою. З цих причин і було створено Громадську спілку «Громадська рада міста Чернігова», завдання якої поширювати участь громади в управлінні містом, — каже Валерій Дубіль.

За інформацією офіційного сайту народного депутата України Валерія Дубіля

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.