Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 12:07:34

Вдале поєднання: малечі - майданчики, дорослим - спілкування

07.08.2013   15:08Агенцiя

Як і торік, нинішнього літа виїзні приймальні Валерія Дубіля об’єдналися з проектом «Арт-канікули», суботниками з облаштування дитячих територій.

Цьогоріч команда Валерія Дубіля за два місяці побувала вже в двадцяти дворах, зібрала понад тисячу дівчаток і хлопців, і майже стільки ж дорослих.

У приймальні на Магістратській, 13 наводять статистику – 50-70 осіб щотижня зареєстровано на прийомі. А 80% звернень чернігівців стосуються благоустрою міста: ремонту житлових будинків, міжбудинкових проїздів, екології, стану тротуарів, тощо.

Вулиця Текстильників, 11. Навесні, під час акції «Суботник у кожному дворі»,  Валерій Дубіль побував там. На Шерстянці цю 9-поверхівку називають «чорнобильською», бо заселили її свого часу евакуйовані жителі Прип’яті. Мабуть тому весняна зустріч у цьому дворі була надто емоційною. Тоді мешканці дорікали депутату про ігнорування їхніх звернень місцевою владою. Просили посприяти в ремонті міжбудинкового проїзду, облаштуванні дитячого майданчика.

Минуло кілька місяців і у дворі на Текстильників закипіла робота – тепер територію прикрашає добротний, сучасний дитячий комплекс.

Старша будинку Олександра Шага не натішиться. Нарешті, каже, її ходіння завершаться.

- А то у сусідньому дворі діти бавляться, а наші по ломаччю лазять. Вдячна і депутату,  і його команді за оперативну роботу. Така здатність і готовність вирішувати проблеми людей і формують рейтинг депутата, змінюють світосприйняття простої людини, — зауважує пані Олександра.

Космонавтів, 6, Стрілецька, 1, Рокоссовського, 3, Стахановців, 20, Доценка, 8… і ще кілька адрес, де сертифікати, які минулого року вручив Валерій Дубіль, перетворилися на дитячі майданчики.

Валерій Дубіль приємно вражений, що люди цьогоріч більше активніші, ніж минулого року.

- Торік гостро відчувалися неприязнь, байдужість, а, можливо, і страх. І не дивно, адже це був рік виборів, — констатує депутат. – А, може, люди зрозуміли, що змінити життя — своє, свого району, міста можна. Треба лише бажання. В Чернігові уже облаштовано понад  90 дитячих територій, ще плануємо встановити не менше ніж 25 дитячих майданчиків. Крім того, наразі  в стадії  розгляду близько 50 звернень. Такі заходи як суботники, арт-майданчики, дають можливість не лише підвищити активність громади, а це добра нагода для місцевих депутатів поспілкуватися зі своїми виборцями. Адже не кожен з них має стаціонарну приймальню.

Валерій Дубіль каже, що виїзні приймальні, і прийом в офісах – це не всі форми організації його роботи:

- Передбачено й індивідуальні прийоми, це стосується соціально-незахищених категорій громадян. Наприклад, ті ж відвідини ветеранів з нагоди 9 травня, дня народження… Ми йдемо до цих людей не із сухим вітанням, а задля того, аби поговорити про наболіле, задля допомоги.

Окрім виїзних приймалень народного депутата Валерія Дубіля, в місті працюють дві стаціонарні, на вул. Щорса, 6 та Магістратській, 13.

Там люди завжди можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію, дізнатися про часи роботи депутата в окрузі, записатися на особистий прийом.

- Проводячи такі зустрічі з людьми, ми прагнемо не лише надати їм юридичну консультацію, а підвищити їхню правову грамотність, формувати відповідну думку про роботу громадської приймальні, та розвивати діалог між громадою і владою. З цих причин і було створено Громадську спілку «Громадська рада міста Чернігова», завдання якої поширювати участь громади в управлінні містом, — каже Валерій Дубіль.

За інформацією офіційного сайту народного депутата України Валерія Дубіля

Останні новини Чернігівщини

За повторне ухилення від військової служби засуджено до 3-х років позбавлення волі військовослужбовця на Чернігівщині

За повторне ухилення від військової служби засуджено до 3-х років позбавлення волі військовослужбовця на Чернігівщині 10:42

За публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.

Кожен п’ятий житель області - людина похилого віку

Кожен п’ятий житель області - людина похилого віку 10:35

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку з метою вшанування старшого покоління та сприяння вирішенню їхніх потреб.

Міський голова Чернігова захворів коронавірусом

Міський голова Чернігова захворів коронавірусом 10:26

За словами заступника мера Чернігова Олександра Ломако, Атрошенко здав ПЛР-тест, який підтвердив захворювання.

В області стартує осінній призов. Усі новобранці пройдуть ІФА-обстеження

В області стартує осінній призов. Усі новобранці пройдуть ІФА-обстеження 10:11

Цієї осені на службу до лав Збройних Сил України з Чернігівщини мають піти 456 юнаків.