Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 серпня по 08 годину 07 серпня 2013 року
МНС
Пожежі
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 2 сухої трави.
1. Пожежа сухої трави - Ріпкинський р-н, біля смт Замглай - О 12:00 сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.
2. Пожежа сухої трави - смт Куликівка - О 13:49 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.
3. Пожежа в житловому секторі - Козелецький р-н, с. Курганське - О 01:45 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 3500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
06.08.2013 року о 15:00 групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС України у Чернігівській області знешкоджено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Великої Вітчизняної війни, який було виявлено об 11:50 під час проведення будівельних робіт за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 119.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).