Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 04:13:02

Прокуратурою Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною

05.08.2013   13:24

Прокуратурою м.Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною.

У неділю, 4 серпня, об 11 годині 25 хвилин перехожі зателефонували за номером “102” і повідомили, що по проспекту Миру ходить без нагляду дорослих малолітній хлопчик, який не знає, де його батьки.

Цей факт підтвердився. Дитину було забрано з вулиці і тимчасово влаштовано до обласної дитячої лікарні.

До ранку наступного дня з заявою про зникнення такої малолітньої дитини до правоохоронних органів ніхто не звернувся.

Оперативним шляхом було встановлено особу хлопчика та його місце проживання. Дитині 4 роки. Сім’я постійно мешкає в Чернігові та перебуває на обліку служби у справах дітей.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст.166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною). Стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини