Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:13:37

Представник МВС України провів низку особистих прийомів у територіальних підрозділах міліції

02.08.2013   07:43

На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка у ряді територіальних підрозділів міліції Чернігівщини відбулися особисті прийоми громадян, проведені заступником начальника Департаменту ДСО при МВС України Владиславом Красавіним.

Поспілкуватися зі столичним куратором обласної міліції, висловити свої претензії та побажання мали нагоду жителі м. Чернігова, а також Ніжинського, Борзнянського та Сосницького районів.

Першорядною метою виїзних прийомів, як зазначив сам Владислав Миколайович, стала перевірка того, наскільки загалом вдається міліції нова для неї роль “сервісної служби”, передбачена сучасними вимогами Міністерства внутрішніх справ України.

– Наше завдання – з’ясувати з перш вуст, як населення оцінює ті чи інші дії міліції, які має пропозиції щодо поліпшення роботи правоохоронців, підвищення її ефективності, – зауважив Владислав Красавін. – Якщо ж громадяни мають претензії до роботи органів внутрішніх справ або окремих їх співробітників, важливо було надати людям можливість вільно поділитися цією інформацією з відповідальним працівником Міністерства, як важливо у подальшому забезпечити належне реагування на кожен такий сигнал. Якщо у нас відбувається ось такий справжній діалог з населенням, це сприяє відновленню довіри громадян до міліції, допомагає їм повірити у те, що міліціонер – це представник Закону, покликаний захищати і допомагати.

Загалом ці прийоми відвідали понад два десятки громадян. Відвідувачі ставили представникові Міністерства внутрішніх справ конкретні запитання, сподіваючись отримати підтримку і допомогу в розв’язанні наболілих проблем. Серед піднятих ними питань – невдоволення перебігом розслідування деяких кримінальних справ, дорожньо-транспортних пригод, забезпечення громадського порядку.

У загальній масі звернень вистачало таких, що стосуються цивільно-правових відносин і не підпадає під юрисдикцію міліції. У всіх випадках скаржникам було надано кваліфіковані роз’яснення та рекомендації щодо їхніх подальших дій, аби підняті питання були розв’язані належним чином.

Також у ході кожного з прийомів від громадян надходили пропозиції, зокрема, щодо покращення роботи ДІМ. Співрозмовники висловлювали побажання збільшення штату працівників міліції, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення, при цьому відзначаючи, що дільничні інспектори міліції несуть свою службу сумлінно і відповідально, але самого ентузіазму нерідко буває замало для ефективної праці.

Владислав Красавін уважно вислухав кожного з відвідувачів та запевнив, що жодна з заяв не залишиться без його уваги.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.