Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:56:37

Представник МВС України провів низку особистих прийомів у територіальних підрозділах міліції

02.08.2013   07:43

На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка у ряді територіальних підрозділів міліції Чернігівщини відбулися особисті прийоми громадян, проведені заступником начальника Департаменту ДСО при МВС України Владиславом Красавіним.

Поспілкуватися зі столичним куратором обласної міліції, висловити свої претензії та побажання мали нагоду жителі м. Чернігова, а також Ніжинського, Борзнянського та Сосницького районів.

Першорядною метою виїзних прийомів, як зазначив сам Владислав Миколайович, стала перевірка того, наскільки загалом вдається міліції нова для неї роль “сервісної служби”, передбачена сучасними вимогами Міністерства внутрішніх справ України.

– Наше завдання – з’ясувати з перш вуст, як населення оцінює ті чи інші дії міліції, які має пропозиції щодо поліпшення роботи правоохоронців, підвищення її ефективності, – зауважив Владислав Красавін. – Якщо ж громадяни мають претензії до роботи органів внутрішніх справ або окремих їх співробітників, важливо було надати людям можливість вільно поділитися цією інформацією з відповідальним працівником Міністерства, як важливо у подальшому забезпечити належне реагування на кожен такий сигнал. Якщо у нас відбувається ось такий справжній діалог з населенням, це сприяє відновленню довіри громадян до міліції, допомагає їм повірити у те, що міліціонер – це представник Закону, покликаний захищати і допомагати.

Загалом ці прийоми відвідали понад два десятки громадян. Відвідувачі ставили представникові Міністерства внутрішніх справ конкретні запитання, сподіваючись отримати підтримку і допомогу в розв’язанні наболілих проблем. Серед піднятих ними питань – невдоволення перебігом розслідування деяких кримінальних справ, дорожньо-транспортних пригод, забезпечення громадського порядку.

У загальній масі звернень вистачало таких, що стосуються цивільно-правових відносин і не підпадає під юрисдикцію міліції. У всіх випадках скаржникам було надано кваліфіковані роз’яснення та рекомендації щодо їхніх подальших дій, аби підняті питання були розв’язані належним чином.

Також у ході кожного з прийомів від громадян надходили пропозиції, зокрема, щодо покращення роботи ДІМ. Співрозмовники висловлювали побажання збільшення штату працівників міліції, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення, при цьому відзначаючи, що дільничні інспектори міліції несуть свою службу сумлінно і відповідально, але самого ентузіазму нерідко буває замало для ефективної праці.

Владислав Красавін уважно вислухав кожного з відвідувачів та запевнив, що жодна з заяв не залишиться без його уваги.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.