Податківці вилучили з незаконного обігу значну партію тютюнових виробів
Основним завданням податкових органів є робота зі збільшення надходжень до бюджету за рахунок руйнування злочинних схем мінімізації податкових зобов’язань, які використовують деякі суб’єкти з метою отримання надприбутків.
Нещодавно співробітниками відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові під час проведення оперативно-профілактичних заходів на території центрального ринку була викрита торгова точка мешканця міста Чернігова, з продажу тютюнової продукції виробленої в Російській Федерації та Республіки Білорусь, яка має ознаки незаконно ввезеної на територію України та на яку відсутні будь-які документи щодо її походження, та виробленої в Україні.
Реалізація проводилася без спеціального дозволу (ліцензії). З незаконного обігу вилучено 4384 пачок тютюнових виробів, з яких 1250 пачок без марок акцизного збору встановленого в Україні зразку. Товар орієнтовною вартістю понад 50 тис. грн. вилучено. Відносно цього ділка складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Сергій Бойко в.о. начальника ВПМ ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.