Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:30:03

Сяде за ґрати чернігівець, який викрав 20 велосипедів

30.07.2013   08:06

Прокуратурою м.Чернігова доведено в суді вину викрадача 20 велосипедів. Крадія засуджено до трьох років одного місяця позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що 37-річний чернігівець з жовтня минулого року по квітень 2013-го “промишляв” викраденням велосипедів, залишених на балконах загального користування і технічних поверхах будинків. Якщо балкон було замкнено – збивав замок. Крав не тільки дорогі, а й дешевші велосипеди: навіть старенький радянський “Аіст” вартістю 200 гривень. У трьох випадках його здобиччю стали ще й два дитячі велосипеди і один дитячий самокат. Ще на одному з громадських балконів ним були поцуплені електроінструменти, які там зберігались.

Три велосипеди з викрадених знайшли і вилучили на центральному ринку міста, куди викрадач здав їх для продажу за всіма правилами: з зазначенням в угоді даних свого паспорту. Крім того, вину підозрюваного в ході досудового розслідування було підтверджено показами свідків, які бачили його під час скоєння крадіжки і впізнали, результатами слідчого експерименту та власним зізнанням цієї особи.

Даний громадянин раніше вже неодноразово засуджувався за крадіжки. Крім того, злочинну діяльність він розпочав, не дочекавшись навіть закінчення періоду умовно-дострокового звільнення після свого попереднього позбавлення волі.

Державний обвинувач просив призначити підсудному покарання, разом з невідбутим, у 4 роки і 3 місяці позбавлення волі. Врахувавши щире каяття підсудного і поганий стан його здоров’я, суд призначив позбавлення волі на 3 роки 1 місяць.

За чинним кримінальним законодавством, викрадення майна з такими обтяжуючими обставинами, як проникнення у сховище і скоєння злочину повторно, кваліфікується як тяжкий злочин (ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України). Відповідальність за такі дії сувора – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини