Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:05:02

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області звертається до громадських організацій

30.07.2013   08:03

На виконання вимог законів України “Про Червону книгу України”, “Про тваринний світ”, “Про захист тварин від жорстокого поводження” та з метою посилення державного контролю у частині охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного світу, занесених до Червоної книги України, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області звертається до громадських організацій, організацій та громадян з проханням надавати інформацію щодо фактів утримання у неволі Червонокнижних видів тварин, зокрема ведмедя бурого, який занесений до Червоної книги України.

Відповідно до покладених обов’язків, Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області будуть вживатися всі дієві заходи щодо повернення диких тварин у природне середовище.

Для інформації повідомляємо, що в Менському зоологічному парку, який є об’єктом природно-заповідного фонду загального значення, утримуються 6 ведмедів бурих віком від 1 до 37 років.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини