Чернігів: ліквідовано умовну пожежу у філармонійному центрі фестивалів та концертних програм
29 липня у Чернігові підрозділи Управління ДСНС в області провели пожежно-тактичні навчання в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, що по проспекту Миру, 15. Будівля центру загальною площею понад 2,8 тис. кв. м відноситься до об’єктів з масовим перебуванням людей та І-ї групи за рівнем пожежної небезпеки.
За легендою навчань, близько 12-ї години внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових приладів виникла пожежа в одній з костюмерних, розташованих у підвальному поверсі. Обслуговуючий персонал за номером “101” викликав пожежно-рятувальні підрозділи міста, сповістив дирекцію об’єкту та до прибуття рятувальників приймав заходи по відключенню електропостачання, евакуації глядачів та гасінню пожежі вогнегасниками.
Через 3 хвилини до місця умовної події прибуло 5 відділень пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова. Вогнеборці оперативно встановили пожежні автомобілі на вододжерела, провели бойове розгортання та розвідку осередку пожежі. У захисних протигазах рятувальники здійснили евакуацію людей та обслуговуючого персоналу з будівлі й за 30 хвилин ліквідували умовну пожежу.
Керівництво навчань зазначило, що підрозділи обласного Управління ДСНС у взаємодії із обслуговуючим персоналом філармонійного центру поставлені завдання з ліквідації умовної пожежі відпрацювали в повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.