Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:55:43

Як спланувати та швидко відчути зміни в діяльності громадської організації?

29.07.2013   14:17Агенцiя

Одне з ключових питань, над яким працювали 27-28 липня року під час семінару – практикуму на тему “Стратегічне планування в роботі громадських організацій”.

Про цілі, завдання, результати розповідає тренер семінару Руслан Краплич: “Дуже важливо, тим організаціям, які тільки починають свою роботу, чітко визначити місію. Місія – це причина, з якої створюється організація! Стратегічний план мусить розкрити бачення майбутнього, аби всі члени організації, на основі цього плану, ставили реальні цілі та виконували поточні завдання. Безперечно, перед тим як формувати план – потрібно здійснити аналіз того, що є в нашій організації, чого/кого нам не вистачає для досягнення цілей, що відбувається у зовнішньому середовищі, хто буде нашим прихильником, опонентом. Результатом семінару мають стати: чітко визначена місія, чітке бачення майбутнього, реалістичні завдання на 2013 – 2014 роки”.

Власними враженнями стосовно семінару та планами роботи поділилися учасники семінару.

“Я задоволена тим, що стала учасницею семінару, тому що він дає змогу проаналізувати всю поточну роботу організації, визначитися з місією та цілями. Тепер у мене інше бачення, інші (нові) підходи до роботи” – розповідає Олена Гедіна (Прилуцький благодійний фонд “Європа”).

“Наразі, за допомогою персоналу МГО ЦПМ “Апельсин”, плануємо завершити роботу над статутом організації та зареєструвати її. Першим напрямком діяльності громадської організації буде культура, а саме проведення концертів альтернативної та рок-музики” – ділиться планами Сергій Крицький (Менська ініціативна група “Блискавка”).

Руслан Краплич завершив семінар такими словами: “Насправді, будь – яке планування призначене для того, щоб зекономити час, не робити зайвих помилок, тому що люди, які прагнуть відчути зміни від своєї діяльності, очікують, що зміни відбудуться негайно. Насправді ж “Швидко” це – повільно, осмислено і без зупинок!”

Учасники семінару – 20 представників громадських організацій та ініціативних груп Чернігівської області. Тренер семінару – Руслан Краплич (член ради директорів Фундації імені князів – благодійників Острозьких, м. Рівне). Це вже третій семінар, що відбувся в рамках проекту “Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін!”.


Менеджер по зв’язкам з громадськістю МГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин” Дмитро Лук’янов

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.