Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:25:30

Коропському району — 90 років

29.07.2013   13:35Агенцiя

27 липня відбулося дві знаменні події для жителів Коропщини – 90-річчя від дня утворення району та відомий своїми традиціями святкування Миколаївський ярмарок.

В урочистостях з нагоди свята взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка він привітав коропчан та гостей з визначною подією, зазначивши, що 90-річчя – це досить поважний вік не лише для людини, але й для краю, адже за цей час відбулося чимало пам’ятних подій та трудових перемог Коропщини.

«Змінювалися часи та ідеї, але незмінним залишалося одне – найцінніше багатство цієї землі – люди, невтомні трударі, які завжди відзначались працелюбністю, хазяйновитістю, вмінням господарювати на рідній землі», – зазначив у вітальному слові Олександр Шанойло.

Він висловив переконання, що жителям Коропського району під силу зробити все для того, щоб такий мальовничий куточок Чернігівщини став ще кращим та побажав району процвітання, а його жителям щастя, любові й добробуту.

Також заступник голови облдержадміністрації передав коропчанам вітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з визначною подією.

Концертна програма на завершення урочистостей додала усім присутнім особливого святкового настрою.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини