Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 09:52:28

Іноземні паломники задоволені роботою української міліції

29.07.2013   08:19

Гості Чернігівщини, які приїхали з-за кордону вклонитися мощам рівноапостольного князя Володимира, відмічають широку підтримку та доброзичливе ставлення до прочан з боку міліції.

Для охорони громадського порядку під час масових заходів з нагоди святкування 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі міліція Чернігівщини залучила понад 100 працівників різних підрозділів та служб. Правоохоронці стежили за порядком, забезпечували спокій численних гостей святкових заходів, серед яких було немало паломників і туристів з-за кордону — як із сусідніх Росії та Білорусі, так і з Румунії та інших держав далекого зарубіжжя.

Спілкуючись з журналістами, іноземні гості високо оцінили власну безпеку під час перебування в Україні, а також доброзичливе ставлення до них з боку міліції. Представники мас-медіа чули це з перших уст від іноземних громадян, які розповідали, що почуваються в Україні цілком комфортно багато в чому завдяки міліції.

Так, прочани з Румунії відзначили, що працівники ДАІ не тільки докладно пояснювали маршрут, а й завжди були усміхнені й привітні, що додавало доброго настрою і усвідомлення того, що Україна гостинно їх приймає.

Російські й білоруські громадяни також залишилися задоволені ставленням української міліції до них. Вони розповідали, що доїхали до Чернігова без будь-яких проблем, ніхто їх не зупиняв без причини, натомість вони самі питали дорогу на постах ДАІ з твердою впевненістю, що їм там обов’язково допоможуть. В самому Чернігові міліціонери діяли краще за будь-яке довідкове бюро, відповідаючи на всі питання іноземців.

Паломники подякували правоохоронцям Чернігівщини за гостинність і запевнили, що вони радо приймуть їх у себе на Батьківщині, як дорогих гостей.
 

Останні новини Чернігівщини

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС 09:25

24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.