Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 07:36:26

Іноземні паломники задоволені роботою української міліції

29.07.2013   08:19

Гості Чернігівщини, які приїхали з-за кордону вклонитися мощам рівноапостольного князя Володимира, відмічають широку підтримку та доброзичливе ставлення до прочан з боку міліції.

Для охорони громадського порядку під час масових заходів з нагоди святкування 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі міліція Чернігівщини залучила понад 100 працівників різних підрозділів та служб. Правоохоронці стежили за порядком, забезпечували спокій численних гостей святкових заходів, серед яких було немало паломників і туристів з-за кордону — як із сусідніх Росії та Білорусі, так і з Румунії та інших держав далекого зарубіжжя.

Спілкуючись з журналістами, іноземні гості високо оцінили власну безпеку під час перебування в Україні, а також доброзичливе ставлення до них з боку міліції. Представники мас-медіа чули це з перших уст від іноземних громадян, які розповідали, що почуваються в Україні цілком комфортно багато в чому завдяки міліції.

Так, прочани з Румунії відзначили, що працівники ДАІ не тільки докладно пояснювали маршрут, а й завжди були усміхнені й привітні, що додавало доброго настрою і усвідомлення того, що Україна гостинно їх приймає.

Російські й білоруські громадяни також залишилися задоволені ставленням української міліції до них. Вони розповідали, що доїхали до Чернігова без будь-яких проблем, ніхто їх не зупиняв без причини, натомість вони самі питали дорогу на постах ДАІ з твердою впевненістю, що їм там обов’язково допоможуть. В самому Чернігові міліціонери діяли краще за будь-яке довідкове бюро, відповідаючи на всі питання іноземців.

Паломники подякували правоохоронцям Чернігівщини за гостинність і запевнили, що вони радо приймуть їх у себе на Батьківщині, як дорогих гостей.
 

Останні новини Чернігівщини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:33

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини