Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 12:44:25

Начальник УМВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик провів особистий прийом громадян у Борзні, Городні й Носівці

27.07.2013   09:24

Першорядною метою виїзних прийомів, як зазначив сам Олександр Григорович, стала перевірка того, наскільки загалом вдається міліції нова для неї роль “сервісної служби” (носія, перш за все, не покарання, а допомоги), передбачена сучасними вимогами МВС України.

Відвідувачі ставили головному міліціонеру області конкретні запитання, сподіваючись отримати підтримку і допомогу в розв’язанні наболілих проблем. Серед піднятих ними питань – невдоволення перебігом розслідування деяких кримінальних справ, дорожньо-транспортних пригод, забезпечення громадського порядку. Найбільш гострі і злободенні питання бралися керівником на особистий контроль.

Бувало, громадяни у своїй заяві зверталися до начальника УМВС з питань, які стосуються цивільно-правових відносин, що не підпадає під юрисдикцію міліції, але і в таких випадках керівник відомства обіцяв надати координаційну допомогу у вирішенні тієї чи іншої проблеми.

Також під час свого перебування у районах начальник обласного Управління МВС Олександр Михайлик провів робочі наради з особовим складом райвідділів міліції, оглянув службові та технологічні приміщення, матеріально-технічну базу підрозділів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини