Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:16:19

За наїзд із смертельним наслідком 4 з половиною років позбавлення волі

25.07.2013   13:35

Прилуцьким міськрайсудом винесено вирок у справі по обвинуваченню 27-річного мешканця Прилуцького району за ч. 2 ст. 286 КК України.

Як раніше повідомляла прес-служба прокуратури області, 19 травня громадянин Я., керуючи автомобілем “Toyota Land Cruiser Prado” в стані алкогольного сп’яніння, на одній з вулиць села Єгорівка здійснив наїзд на двох велосипедисток, мешканок сусіднього с. Манжосівка, які рухались проїжджою частиною вулиці у попутному напрямку. В результаті ДТП жінка від отриманих травм загинула на місці, а її доньку з тяжкими травмами доставлено до Прилуцької центральної районної лікарні.

Водій з місця пригоди зник. В результаті слідчо-оперативних дій його знайдено за місцем проживання, де також знаходився і автомобіль із характерними механічними ушкодженнями. Водій внаслідок аварії не постраждав. Йому було висунуто обвинувачення за ч. 2 ст.286 КК України.

Досудове слідство, процесуальне керівництво яким здійснювала Прилуцька міжрайонна прокуратура, було проведено у передбачений законом термін.

В судовому засіданні обвинувачений розкаявся і повністю визнав свою вину, а також відшкодував матеріальні та моральні збитки потерпілим. Суд визначив винному покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини