Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 травня, 18:21:30

Перш ніж щось робити в межах прикордонної смуги, повідомьте прикордонників!

24.07.2013   13:41

Постановою Кабінету Міністрів України від 3.07.2013 року №463 внесено зміни в Положення про прикордонний режим, затверджене Постановою КМ від 27.07.1998 року №1147.

Зміни торкнулися порядку провадження робіт в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі.

Так, авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, полювання, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, в нашій області це Чернігівський прикордонний загін, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по-батькові осіб, що провадитимуть діяльність.

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема і за допомогою факсимільного зв’язку – (04622) 5-80-71 або електронної пошти – chernigiv_zagin@pvu.gov.ua.

Контактну інформацію про всі органи охорони державного кордону Адміністрацією Держприкордонслужби розміщено на інформаційних стендах, офіційному веб-сайті (www.dpsu.gov.ua), а також в засобах масової інформації.

Нагадуємо, що порушники прикордонного режиму підлягають притягненню до адміністративної відповідальності згідно статті 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину 11:58

Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль марки Renault, який рухався після початку комендантської години.

«Док» на війні у Чернігові

«Док» на війні у Чернігові 11:53

– Страшно було перші три дні, – згадує колишній лікар-дантист, а нині тероборонівець Чернігова Богдан із позивним «Док».

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді 11:37

Планує ремонт бомбосховища, а головна мета – зробити Чернігівську обласну дитячу лікарню найкращою в Україні.

#КодНації. Чернігівський обласний філармонійний центр створив відео до Дня вишиванки 11:19

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки. Це міжнародне свято відзначається щороку кожного третього четверга травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня 11:08

У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.