Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:27:11

Навіть у фарі автомобіля наркотики в Україну не потрапили

23.07.2013   15:05

Деякі спритники проявляють неабияку кмітливість аби перемістити через кордон наркотичні та психотропні засоби.

Інспектори Чернігівської митниці Міндоходів пригадують випадки, коли небезпечні речовини приховували поміж свіжих овочів, пакували в новорічну обгортку,  маскували  в упаковці  від чаю та засобів гігієни.

Днями у пункті пропуску «Сеньківка» під час митного контролю, що проводився спільною оглядовою групою у складі інспекторів митниці та прикордонників, виявлено ще один неординарний спосіб переміщення небезпечної речовини. Службовий собака митників – спанієль Джессі – зреагував на передню фару автомобіля  Мерседес Бенц, на якому 25-річний громадянин Білорусі прямував до України. Фару було  розібрано і виявлено два паперових згортки з речовиною рослинного походження зовні схожою на марихуану та вісім пігулок без маркування. Матеріали за даним фактом передані до правоохоронних органів.

Протягом півріччя Чернігівською митницею Міндоходів до правоохоронних органів передано інформацію за 18-ма фактами виявлення та припинення контрабанди наркотичних та психотропних засобів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.